Éterický olej Manuka, 10ml

Dostupnost: dostatečné množství
Odesláno v rámci: 48 hodin
Cena: 579,00 Kč 579.00
ilość szt.
Získáváte 2 850 bodů [? ]

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Manuka olej 100% přírodní, esenciální olej


Hledáte způsob, jak si doma odpočinout, chcete své pleti dopřát to nejlepší, nebo možná milujete Nový Zéland a chcete si jeho svěží vůni užívat u vás doma každý den? Manuka olej je 100% přírodní esenciální olej pro použití na pokožku. Ideální pro vás, pokud si ceníte přírodní péče a síly esenciálních olejů.

Manukový olej se získává z větviček a listů keře Leptospermum scoparium. Už jste slyšeli název novozélandský čajovníkový olej? Nenechte se zmást, Manuka olej a tea tree olej nejsou to samé! Jejich chemické složení se liší a vlastnosti manukového oleje vykazují jinou biologickou hodnotu.

 

 

 

Manuka olej - vlastnosti divokého Nového Zélandu

Manuka olej je 100% přírodní, protože se získává pouze z divoce rostoucích manukových keřů. Manuka se nepěstuje na plantážích, keře se prořezávají pouze každých 3-5 let a suroviny, ze kterých se esenciální olej vyrábí, se sklízejí ručně. Manukový olej se získává zahříváním listů nebo větviček. Olej se poté odpaří, aby se izoloval. Proces parní destilace může trvat až 36 hodin. Ze 100 gramů surovin se získá asi 17 gramů manukového oleje, který má jedinečné vlastnosti.

Jedinečné vlastnosti manukového oleje jsou způsobeny specifickými přírodními chemickými sloučeninami, jako jsou: triketony - nemají obdoby v jiných esenciálních olejích, dále seskviterpenové uhlovodíky a monoterpenové uhlovodíky a jejich kyslíkaté deriváty.

 

Manuka lej - vůně, kterou si s ničím jiným nespletete.

Jakou vůni máte spojenou s panenskými zeměmi Nového Zélandu? Je to země s nejčistším vzduchem, kde fauna a flóra zůstávají lidmi nedotčené. Manuka olej je vůně přírody, luk a květin, s ničím jiným si ji nespletete. Bez umělých vonných látek. 100% přírodní. Ode dneška budete mít vůni Nového Zélandu na dosah ruky i u vás doma.

 

 

Jak používat Manuka olej?
Manuka olej je dokonalý masážní olej. K přesunu do relaxační zóny, uprostřed zelených ploch Nového Zélandu, stačí jen pár kapek. Smíchejte 4 kapky esenciálního oleje se základním olejem a proveďte masáž těla. Manuka olej lze bez obav používat i na pokožku – jedná se o 100% přírodní kosmetický přípravek.

Manuka olej má vůni, která se ochotně používá v parfémech a kosmetice, je ideální pro aromaterapii. Vůně manukového oleje je ve srovnání s tea tree olejem zbavena „léčivé“ noty, což nemusí být každému příjemné.

 

Manuka olej - kde koupit?


Vybírejte vědomě! Originální Manuka Oil z Nového Zélandu, nakupujte od spolehlivých výrobců a oficiálních distributorů. Díky tomu budete mít jistotu, že váš Manuka Oil je vysoce kvalitní. Věnujte pozornost zemi původu esenciálního oleje. Keře Manuka z Nového Zélandu zaručují originalitu produktů, protože se jedná o jejich přirozenou oblast výskytu. Propharma je výhradním distributorem produktů Manuka Health New Zealand. Když si koupíte Manuka olej online u nás, máte záruku, že esenciální olej je 100% přírodní a vysoce kvalitní.

 

Manuka olej - cena a kvalita
Nízká cena esenciálních olejů může být lákavá, ale než se rozhodnete, zkontrolujte, zda je Manuka Oil 100% přírodní. Cenu ovlivňuje způsob získávání oleje, četné testy a studie oleje Manuka a doprava ve sterilních podmínkách při zachování vhodné teploty. Díky tomu si můžete být jisti, že při použití oleje Manuka na pokožku nenanášíte žádné toxické látky.

 

Etiketa oleje Manuka
Kosmetický přípravek pro použití na kůži. Vyvarujte se neředěného kontaktu s kůží a sliznicemi.

Jak používat: řeďte max. 4 kapky oleje Manuka MHNZ do 50 ml mandlového oleje a takto naneste na pokožku. Nepoužívejte neředěné!

Složení: Leptospermum Scoparium- Manuka Oil.
Obsahuje D-Limonene, Linalool.

Parní destilace
Čistý objem: 10ml

Chraňte před světlem a uchovávejte mimo dosah dětí.

 

 

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl