Manuka med - ředitelství

Nejvyšší kvalita v každé nádobě

Aby bylo zajištěno, že každé balení Medu Manuka MGO ™ obsahuje originální produkt, který splňuje všechny požadavky komerční kvality a bezpečnosti potravin, provádí výrobce na Novém Zélandu a distributor v ČR a v Polsku pravidelný dozor při výrobě a distribuci medu. Proces kontroly začíná na úrovni keře manuka a končí průzkumem spokojenosti zákazníků.

Manuka Health New Zealand (MHNZ) je společnost s mnohaletými zkušenostmi s výrobou a certifikací medu Manuka. Jako průkopník v oblasti testování obsahu methylglyoxalu přivedla na trh výrobky s označeným jeho obsahem.. MHNZ je vlastníkem ochranné známky MGO ™ a registrované grafické značky MGO ™.

Naše komplexní zkoumání pravosti a kvality zaručuje kvalitu, čistotu a bezpečnost.

Medy Manuka - včely

Sklizeň Manuka Honey MGO ™ na Manuka Health New Zealand

Med Manuka MGO ™ je klasifikován jako surový med, tj. Zachovává maximální množství původních látek. To je možné díky zvláštní péči výrobce, že teplota během celého procesu zpracování medu zůstává na teplotě převládající v úlu, tj. 37 - 40 ° C. Tento postup vám umožní udržovat množství bioaktivních složek uzavřených v jedné nádobě na stejné úrovni jako po odstranění medu z úlu. Med Manuka MGO ™ je 100% přírodní produkt, bez dalších přísad

Manuka medová laboratoř

Kontrolní systémy na Manuka Health New Zealand

Každá šarže produktu Manuka MGO ™ Honey je před uvedením na trh důkladně testována. Manuka med se testuje, aby se potvrdila originalita. Definice MPI z prosince 2017 pro med Manuka definuje soubor pěti markerů založených na testech, které identifikují původ medu Manuka. Tyto značky musí být přítomny, aby bylo možné spolehlivě označit produkt jako novozélandský med Manuka, a pouze med, který splňuje nové normy, bude certifikován pro vývoz jako med Manuka z Nového Zélandu.

- inspekce v laboratoři výrobce
– posouzení obsahu methylglyoxalu a HMF,
- inspekce v externích laboratořích na Novém Zélandu
– hodnocení senzorických parametrů, mikrobiologické a chemické testy, obsah pylu.

Propharma Natura s.r.o. - jediný dovozce a distributor Medů Manuka MGO ™ do České Republiky

Společnost Propharma Natura s.r.o. působí na českém trhu již 5 let a představuje spotřebitelům přírodní produkty se zdokumentovanými nebo běžně známými vlastnostmi podporujícími zdraví, nízkým stupněm zpracování a chemickými interferencemi. Manuka Honey MGO ™ je jedním z vlajkových produktů. V zájmu nejvyšší kvality a bezpečnosti spotřeby a co je nejdůležitější, spokojenost zákazníků, společnost zadává externí laboratorní kontroly externím kontrolám, aby ověřila dodržování komerčních požadavků na kvalitu a dodržování mezinárodních a národních norem pro med. Nejčastěji kontrolované parametry spolu s nejnovějšími výsledky zkoušek jsou popsány v následující tabulce.


PARAMETR

ÚČEL VÝZKUMU

VÝSLEDKY

Koncentrace methylglyoxalu

- má za cíl potvrdit minimální a skutečný obsah methylglyoxalu deklarovaný na etiketě

Viz soubor PDF

Obsah HMF (5-hydroxymethylfural)

- má za cíl vyloučit nepřijatelné přehřátí medu a / nebo jeho falšování, např. škrobovým sirupem. Standard je max. 40 mg / kg.

Viz soubor PDF

Číslo diastázy

- vylučuje nepřijatelné přehřátí medu a / nebo jeho falšování. Standard je na stupnici Schade minimálně 8.

Analýza pylu

- určuje druhy medu a kontroluje jeho čistotu.


Výsledky všech výše uvedených testů potvrzují, že Manuka Honey MGO ™ Manuka Health New Zealand Ltd. je původní med z Nového Zélandu. Jedná se o homogenní med z hlediska pylu z květu manuka ve smyslu zákona. Obsah methyloglyoxalu v konkrétních výrobcích je v souladu s označeními na obalu, všechny fyzikálně-chemické parametry splňují národní a evropské požadavky na jakost medu

Kontrola kvality medu Manuka

Květový Med Manuka MGO 250+ 250g Květový Med Manuka MGO 250+ 250g
Cena:

699,00 Kč

Regular price: 849,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Květový Med Manuka MGO 400+ 500g Květový Med Manuka MGO 400+ 500g
Cena:

1 749,00 Kč

Regular price: 2 090,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Květový Med Manuka MGO 100+ 500g Květový Med Manuka MGO 100+ 500g
Cena:

899,00 Kč

Regular price: 990,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl