Medy Manuka - výrobce

Manuka Health New Zealand - důvěřujte profesionálům

Medy Manuka v Česku stále získávají na popularitě. Někteří si je koupí kvůli jejich vlastnostem, jiní aby vyzkoušeli exotické medy. Který med byste si měli vybrat, abyste se ujistili, že kupujete originální, vysoce kvalitní produkt z Nového Zélandu? Vyberte si med Manuka Health New Zealand!

Přečtěte si více...

Nový Zéland - jiná evoluční cesta

Nový Zéland je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nachází se přibližně 1600 km od jihovýchodního pobřeží Austrálie.

Přečtěte si více...

Včelaři

Včely jsou nejen zodpovědné za nádherné přírodní produkty, jako je med, propolis a mateří kašička, ale také hrají důležitou roli v globálním ekosystému. Je důležité chránit a respektovat včely. Ve společnosti Manuka Health je na prvním místě láska ke včelám a snaha o udržitelný rozvoj vysoce kvalitní novozélandské medové nabídky. Cílem spolupráce s majiteli půdy a včelaři je zajistit, aby byly včely dobře vyživovány, ošetřovány a chráněny po celý rok, zatímco tvrdě pracují na vytvoření chutného medu Manuka.

Přečtěte si více...

Věda a inovace

Jako průkopník ve vědě o manuka medu a propolisu chce Manuka Health prozkoumat co nejvíce, aby pochopila a uvolnila potenciál těchto úžasných přírodních produktů. Více než 10 let spolupráce s vedoucími pracovníky v jejich oboru, včetně profesorů Molan, Henle a Terao (viz níže) a dalších vědeckých partnerů, vedlo k tomu, že jejich výzkum a znalosti byly začleněny do vývoje produktů

Přečtěte si více...

Kontrola kvality medu Manuka

Aby bylo zajištěno, že každé balení Medu Manuka MGO ™ obsahuje originální produkt, který splňuje všechny požadavky komerční kvality a bezpečnosti potravin, provádí výrobce na Novém Zélandu a distributor v ČR a v Polsku pravidelný dozor při výrobě a distribuci medu. Proces kontroly začíná na úrovni keře manuka a končí průzkumem spokojenosti zákazníků.

Přečtěte si více...

Medy Manuka - výrobce

Květový Med Manuka MGO™ 250+ 250g Květový Med Manuka MGO™ 250+ 250g
Cena:

699,00 Kč

Cena regularna: 849,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Květový Med Manuka MGO™ 400+ 500g Květový Med Manuka MGO™ 400+ 500g
Cena:

1 749,00 Kč

Cena regularna: 2 090,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Květový Med Manuka MGO™ 100+ 500g Květový Med Manuka MGO™ 100+ 500g
Cena:

899,00 Kč

Cena regularna: 990,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl