Medy Manuka

MGO ™ - ZÁRUKA KVALITY POTVRZENÁ VĚDĚCKY

Medy Manuka se odlišují svým složením. Nezávislí vědci vytvořili spolehlivý systém certifikace medu Manuka, který vás informuje o skutečném složení medu a chrání tak spotřebitele před zneužíváním nepoctivých výrobců.

Na základě objevu profesora Henle společnost Manuka Health New Zealand Ltd. vytvořila průkopnický systém pro určování kvality medu Manuka vyjádřením obsahu aktivní složky - methylglyoxalu (MGO). MHNZ jako první zavedla metodu pro stanovení jednotlivých šarží medu pomocí symbolu MGO ™, čímž vytvořila nové standardy. Tato indikace informuje spotřebitele o koncentraci methylglyoxalu ve všech sklenicích konkrétní šarže medu Manuka, počítáno na kilogram medu. Například symbol MGO ™ 400+ znamená, že obsah methyloglyoxalu v tomto medu je alespoň 400 mg / kg.

Certifikace medu Manuka s měřítkem MGO ™ splňuje všechny požadavky na chemické testy určené ke stanovení kvality potravin: byla veřejně dostupná, lze ji provádět v jakékoli akreditované laboratoři pro testování potravin, je to spolehlivá a opakovatelná metoda. Míra chyby je pouze 2%, což zaručuje, že hladina methylglyoxalu v medu rozhodně není nižší, než je uvedeno na obalu.

Metoda pro stanovení obsahu methylglyoxalu je měřitelná metoda pro stanovení kvality medu Manuka uznaného novozélandskou vládou. To je uvedeno v pokynech vlády obsažených v dokumentu: Pokyny: Příručka dočasného označování medu Mānuka, zveřejněné dne 31. července 2014 ministerstvem primárních průmyslových odvětví (ekvivalent ministerstva zemědělství Nového Zélandu ).

Přečtěte si více o kontrole kvality Manuka Honey

Medy Manuka

MGO ™ a UMF ™

MGO i UMF jsou systémy hodnocení medu Manuka a oba měří obsah MGO (methylglyoxal). Ne všechny medy jsou si rovny, mohou se velmi lišit, proto je důležité testovat hladiny methylglyoxalu. Vyhodnocovací systém MGO ™ je přesný a spolehlivý test, který jednoduše a přímo odráží obsah methylglyoxalu v medu.

Manuka Health je také členem sdružení UMFHA

MGO ™ - ZÁRUKA KVALITY POTVRZENÁ VĚDĚ

Květový Med Manuka MGO 250+ 250g Květový Med Manuka MGO 250+ 250g
Cena:

699,00 Kč

Regular price: 849,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Květový Med Manuka MGO 400+ 500g Květový Med Manuka MGO 400+ 500g
Cena:

1 749,00 Kč

Regular price: 2 090,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Květový Med Manuka MGO 100+ 500g Květový Med Manuka MGO 100+ 500g
Cena:

899,00 Kč

Regular price: 990,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl