Doplňky stravy

  • Uspořádání

Doplňky stravy Manuka Health New Zealand se vyznačují vysokým obsahem účinné přírodní látky zvané methylglyoxal (MGO™) a obsahem nejsilnějšího na světě Propolisu BIO 30™. V nabídce doplňků stravy firmy Manuka Health New Zealand jsou také výrobky s vysokým obsahem mastných kyselin Omega-3 ze Slávky zelenoústé.

  • Propolis je látka vyskytující se v mladých pupenech stromů a keřů. Včely jí používají jako těsnící a dezinfekční látku. Tento přírodní produkt je plný antioxidantů a antiseptických složek.
  • Včelí mateří kašička je přírodní doplněk naší stravy. Je bohatá na bílkoviny, aminokyseliny, lipidy, přírodní hormony, minerální látky, kyselinu listovou, mastné kyseliny a vitamin B. Právě tyto složky posílují imunitu organismu a zlepšují celkové rozpoložení.
  • Gel ACTIValoe® podporuje imunitní systém organismu a jeho pravidelná konzumace přispívá k přirozené odolnosti, udržení fyzického zdraví a správného trávení a funkci střev. Přípravek účinně zlepšuje funkci trávicího traktu, zlepšuje trávení. Posiluje imunitní systém.
15300
Šťáva z Aloe vera Dr Gaja ALV600 BIO, p asterizovaná metodou HTST Doplněk stravy Šťáva byla...
Čtěte více
13900
Šťáva z Aloe vera Dr Gaja ALV600, p asterizovaná metodou HTST Doplněk stravy Šťáva byla pasterizována...
Čtěte více
66000
Sirup bylinka-propolis s Medem Manuka MGO ® 400+, doplněk stravy Sirup obsahuje výtažek z...
Čtěte více
25300
Stolní Sladidlo - Erythritol je polyol pocházející ze stejné skupiny sladidel jako xylitol. Přirozeně je vyskytuje v...
Čtěte více
56000
Kapky s Propolisem BIO 30™ Doplněk stravy Propolis BIO30™ pocházející z Nového Zélandu, země s nejvyšší...
Čtěte více
Sklep internetowy Shoper.pl