Doplňky stravy

  • Uspořádání

Doplňky stravy Manuka Health New Zealand se vyznačují vysokým obsahem účinné přírodní látky zvané methylglyoxal (MGO™) a obsahem nejsilnějšího na světě Propolisu BIO 30™. V nabídce doplňků stravy firmy Manuka Health New Zealand jsou také výrobky s vysokým obsahem mastných kyselin Omega-3 ze Slávky zelenoústé.

  • Propolis je látka vyskytující se v mladých pupenech stromů a keřů. Včely jí používají jako těsnící a dezinfekční látku. Tento přírodní produkt je plný antioxidantů a antiseptických složek.
  • Včelí mateří kašička je přírodní doplněk naší stravy. Je bohatá na bílkoviny, aminokyseliny, lipidy, přírodní hormony, minerální látky, kyselinu listovou, mastné kyseliny a vitamin B. Právě tyto složky posílují imunitu organismu a zlepšují celkové rozpoložení.
  • Gel ACTIValoe® podporuje imunitní systém organismu a jeho pravidelná konzumace přispívá k přirozené odolnosti, udržení fyzického zdraví a správného trávení a funkci střev. Přípravek účinně zlepšuje funkci trávicího traktu, zlepšuje trávení. Posiluje imunitní systém.
Sklep internetowy Shoper.pl