Směs olejů CARDIO Dr Gaja, olej lněný, pupálkový, z ostropestřce, z černého kmínu, doplněk stravy, 250 ml

SMĚS OLEJŮ CARDIO DR GAJA

Zdroj omega-3 a omega-6

Směs olejů CARDIO byla vyvinuta pro osoby v každém věku. Proč je vhodné ji zařadit do každodenní stravy?

SNIŽUJE HLADINU CHOLESTEROLU

Směs olejů Cardio obsahuje velké množství polynenasycených mastných kyselin. Výměna nasycených mastných tuků ve stravě za nenasycené pomůže snížit hladinu cholesterolu v krvi. Vysoký cholesterol je rizikovým faktorem pro rozvoj ischemické srdeční choroby.

OBSAHUJE NENASYCENÉ TUKY

Směs olejů Cardio obsahuje velké množství nenasycených kyselin: alfa-linolenová (omega-3), linolová (omega-6) a olejová (omega-9), které pomáhají udržet správnou hladinu cholesterolu v krvi. Je zvláště doporučována osobám, které z důvodu vysoké hladiny  cholesterolu v krvi, by měly tyto tuky zařadit do každodenní stravy.

POMÁHÁ SPRÁVNÉMU RŮSTU A VÝVOJI DĚTÍ

Lidské tělo produkuje všechny mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro správný metabolismus. Výjimkou jsou kyselina alfa-linolenová omega-3 a kyselina linolová omega-6 a měly by být dodány tělu během jídla, nazývají se esenciální mastné kyseliny (EFA). Kompozice směsi olejů Cardio Dr Gaja je bohatá na omega-3 (ALA) i omega-6 (LA). Pozitivní efekt nastane v případě požívání 2 g kyseliny alfa-linolenové (omega-3) a 10 g kyseliny linolové (omega-6) denně.

NERAFINOVANÉ, LISOVANÉ ZA STUDENA

Čerstvá za studena lisovaná směs olejů Cardio Dr Gaja má intensivní chuť a aroma, typické pro semena, ze kterých byla lisovaná. Oleje obsažené v naši směsi jsou nerafinované, neupravené, nezbavené chuti a vůně, a tímto neztrácejí své přírodní výživové hodnoty. Ve složení směsi jsou 4 druhy vysoce kvalitních olejů:

  • LNĚNÝ
  • PUPÁLKOVÝ
  • Z OSTROPESTŘCE
  • Z ČERNÉHO KMÍNU

SMĚS OLEJŮ CARDIO PRO PREVENCI SRDEČNÍCH ONEMOCNĚNÍ

Hladila cholesterolu v krvi je ovlivněna mnoha faktory, např. stravou, fyzickou aktivitou, celkovým zdravotním stavem, ale také stresem. Nadměrný příjem cholesterolu a živočišných tuků může zvýšit riziko vzniku aterosklerotického plaku v cévách. Dieta pro prevenci koronárních onemocnění srdce zahrnuje seznam potravin, které by měly být z jídelníčku vyloučeny, a seznam potravin, které mají být konzumovány ve větší míře. Mezi ně patří například rostlinné oleje, které jsou obsažený ve Směsi Olejů Cardio Dr Gaja.

JAK UŽÍVÁT SMĚS OLEJŮ CARDIO?

Směs olejů má být konzumována pouze za studena. Vypijte denně 2 lžíce nebo je přidávejte do tvarohů, studených pokrmů, salátů nebo jako polevu na brambory či kaši.

Složení: Olej ze semen lnu 70%, pupalkový olej 10%, olej ze semen ostropestřce, olej z černého kmínu 10%.

Doporučené dávkování: Děti starší 3 let: 5ml (lžička) jednou denně během jídla. Dospělí: 30 ml (2 lžíce) jednou denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku produktu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 

Názory o produktu (0)

Newsletter
Hledáte novinky? Potřebujete více informací? Přihlaste se k odběru.
Produkt dne
Sklep internetowy Shoper.pl