Směs olejů HEPA Dr Gaja, olej z ostropestřce, z černého kmínu, lněný, SILYMARIN, doplněk stravy, 250 ml, SLEVA na šarži s expirací 2.10.2019

SMĚS OLEJŮ HEPA CHRÁNÍ A POMÁHÁ REGENERACI JATER

HODÍ SE JI ZAŘADIT DO KAŽDODENNÍ STRAVY?

Mnoho faktorů negativně ovlivňuje fungování jater a způsobuje jejich poškození, zejména špatná strava, alkohol a některé léky.

Játra mají schopnost regenerace. Je to způsobeno přítomností kmenových buněk, které se rozdělují a tvoří nové jaterní buňky hepatocyty. Tomuto procesu přispívají rostlinné složky ve stravě.

AKTIVNI SLOŽKA OSTROPESTŘCE – SILYMARIN

Směs hepa olejů Dr Gaja obsahuje extrakt z ostropestřce standardizován jako silymarin. Extrakce umožňuje získat nejcennější vlastnosti rostlin, a standardizace zaručuje jejich přítomnosti. Ostropestřec obsahuje aktivní složku - silymarin, komplex flafolignanů. V tomto komplexu je obsažen silibinin, který podporuje činnost regenerace jater. V našem extraktu je silibinin obsažen od 40% do 65% silymarinu.

Extrakt z ostropestřce pozitivně ovlivňuje lidský organizmus:

  • podporuje regeneraci buněk jater a chrání je před poškozením
  • chrání játra před poškozením oxidací, vyvolanou volnými radikály
  • podporuje detoxikaci organizmu
  • podporuje trávení i tvorbu žluče

OLEJE VE SMĚSI JSOU BOHATÉ NA FOSFOLIPIDY

Buňky našeho těla, včetně jaterních, jsou obklopeny buněčnými membránami. Jedná se o flexibilní struktury, které plní mnoho funkcí. Vytváří bariéru oddělující buňky od vnějšího prostředí a chrání před vniknutím nežádoucích látek. V játrech, hlavní složkou membránových jaterních buněk - hepatocytů - jsou fosfolipidy. Hrají důležitou roli ve fungování jater.

DIETA A NENASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY OMEGA- 3, 6, 9

Během regenerace jater je důležitá správná strava.

Doporučuje se vynechat nasycené mastné kyseliny, tj. Živočišné tuky ( sádlo, máslo, smetana, sýr, tučné maso), a obohatit stravu o nenasycené mastné kyseliny. Výměna nasycených mastných tuků ve stravě za nenasycené pomůže snížit hladinu cholesterolu v krvi. Vysoký cholesterol je rizikovým faktorem pro rozvoj ischemické srdeční choroby.

Směs Hepa olejů Dr Gaja obsahuje nenasycené mastné kyseliny: - alfa-linolenovou (omega-3) , linolenovou (omega-6) , olejovou (omega-9), které se doporučuje zařadit do stravy pro zlepšení stavu jater.

NERAFINOVANÉ, ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE

Čerstvá za studena lisovaná směs olejů Hepa Dr Gaja má intensivní chuť a aroma, typické pro semena, ze kterých byla lisovaná. Oleje obsažené v naši směsi jsou nerafinované, neupravené, nezbavené chuti a vůně, a tímto neztrácejí své přírodní výživové hodnoty. Ve složení směsi jsou tyto vysoce kvalitní složky:

  • OLEJ Z OSTROPESTŘCE
  • OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU
  • LNĚNÝ OLEJ
  • EXTRAKT Z OSTROPESTŘCE

JAK POUŽÍVAT SMĚS OLEJŮ HEPA?

Přidávejte do tvarohů, salátů, studených jídel, používejte jako polevu na brambory či kaši, nebo vypijte během jídla. Používejte pouze za studena.

Složení: olej ze semen ostropestřce 79,54%, olej ze lněných semen 9,94%, olej z černého kmínu 9,94%, extrakt z ostropestřce 0,57%.

Doporučené dávkování: 15 ml ( 1 lžíce ) dva krát denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku produktu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 

 

Názory o produktu (0)

Sklep internetowy Shoper.pl