Manuka med - vědec

Průkopníci v oblasti vědy o produktech včel

Jako průkopník ve vědě o manuka medu a propolisu chce Manuka Health prozkoumat co nejvíce, aby pochopila a uvolnila potenciál těchto úžasných přírodních produktů. Více než 10 let spolupráce s vedoucími pracovníky v jejich oboru, včetně profesorů Molan, Henle a Terao (viz níže) a dalších vědeckých partnerů, vedlo k tomu, že jejich výzkum a znalosti byly začleněny do vývoje produktů.

Med Manuka logo

Manuka MGO ™ med

V roce 2008 společnost Manuka Health propagovala testování methylglyoxalu (MGO) jako přesnou a spolehlivou metodu hodnocení medu Manuka na základě průkopnické práce německých výzkumných partnerů. Objev methylglyoxalu jako klíčové sloučeniny, která se přirozeně vyskytuje v medu Manuka, byl průlomem po letech vědeckého výzkumu po celém světě. Vědečtí partneři stále prohlubují naše znalosti o tomto výjimečném medu.

Další informace o MGO najdete zde

Med Manuka propolis

Novozélandský propolis BIO™

Ve spolupráci s předními vědci Manuka Health zahájil proces získávání a měření užitečných bioaktivních sloučenin, které se nacházejí na vysokých hladinách na novozélandském propolisu. Jejich testy stanovily nové standardy tím, že identifikovaly propolisové sloučeniny, které jsou skutečně bioaktivní (aktivní v těle), a zaručují hladiny těchto bioaktivních složek v našem propolisu.

Výzkumní partneři a spolupráce

Medy Manuka Peter Molan

Profesor Peter Molan (1943-2015)

Světově proslulý odborník na med Manuka a zakladatel oddělení výzkumu medu na University of Waikato na Novém Zélandu. Profesor Molan byl známý jako otec medu Manuka a jeho rozsáhlá vědecká práce měla významný dopad na porozumění a používání medu Manuka, interního i externího.

Profesor Peter Molan z University of New Zealand ve Waikato byl hlavním vědcem medu Manuka na Novém Zélandu. Byl tvůrcem dříve používané metody určování kvality medu.

Med Manuka Thomas Henle

Profesor Thomas Henle

Vedoucí Ústavu potravin a chemie Technické univerzity v Drážďanech v Německu, jedné z nejprestižnějších univerzit v Německu. Profesor Henle a jeho tým zveřejnili průkopnický dokument popisující methylglyoxal (MGO) jako klíčovou sloučeninu přímo související s vlastnostmi medu Manuka.

Medy Manuka Keiji Terao

Profesor Keiji Terao

Přednášející na lékařské univerzitě v Kobe. Profesor Terao úzce spolupracoval s Manuka Health při studiu přírodních bioaktivních látek s přídavkem cyklodextrinu a provedl výzkum na novozélandském propolisu a medu Manuka.

Miód Manuka Owen Catchpole

Dr Owen Catchpole

Dr Catchpole je světově proslulý vědec a přední vědec v Callaghan Innovation. V roce 2012 byl delegován do Manuka Health. Spolupracuje s naším výzkumným a vývojovým týmem na dalším vývoji našich produktů s Honey Manuka a Propolis. Publikoval také významné výsledky výzkumu týkající se Novozélandského propolisu BIO ™.

Věda a inovace

Květový Med Manuka MGO 250+ 250g Květový Med Manuka MGO 250+ 250g
Cena:

699,00 Kč

Regular price: 849,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Květový Med Manuka MGO 400+ 500g Květový Med Manuka MGO 400+ 500g
Cena:

1 749,00 Kč

Regular price: 2 090,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
Květový Med Manuka MGO 100+ 500g Květový Med Manuka MGO 100+ 500g
Cena:

899,00 Kč

Regular price: 990,00 Kč

ks
zobrazit více
  • sleva
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl