Zubní pasta na bázi medu Manuka MGO™ 400+, Propolisu BIO 30™ a éterického oleje Manuka (100g)

Sleva
Cena:: 189,00 Kč 215,00 Kč 189.00
ilość szt.
Získáváte 900 bodů [?]
přidej do úschovny

Zubní pasta na bázi medu Manuka MGO® 400+, Propolisu BIO30™ a éterického oleje Manuka je kombinaci tří přírodních, aktivních látek. Novozélandský propolis BIO 30™ napomáhá efektivní ústní hygieně díky extrémně vysokému obsahu flavonoidů. Unikátní antibakteriální vlastnosti medu Manuka MGO® 400+ a éterické oleje Manuka pomáhají udržovat zdravé zuby a dásně. Éterické oleje a byliny dodávají zubní pastě příjemnou chuť a zanechávají pocit svěžesti a čistoty.

Působení:

  • Stimuluje hojení dásní a předchází vzniku zubního kazu
  • Má uklidňující a stahující vlastnosti
  • Působí protizánětlivé, zklidňuje podráždění
  • Pravidelné užívání je prevencí proti onemocnění zubů a zklidňuje vředy v ústech.

Způsob použití: Pro dosažení nejlepších výsledků doporučuje se čistit zuby zubní pastou s Medem Manuka MGO® 400+, Propolisem BIO30™ a éterickým olejem Manuka po každém jídle.

Varování: Propolis může způsobit alergické reakce. V případě objevení se otoku v ústech nebo krku je nutné ukončit používání zubní pasty.

Složení INCI: Calcium Carbonate, Aqua (Water), Sorbitol, Glycerine, Leptospermum scoparium mel (Manuka Honey), Lauryl Glucoside, Silica, Cellulose Gum, Magnesium Aluminium Silicate, Aromatic Oils and Limonene, Titanium Dioxide, Propolis Extract, Menthol, Glycyrrhiza glabra, Leptospermum scoparium (Manuka) Oil, Chlorophyll.

Názory o produktu (0)

Newsletter
Hledáte novinky? Potřebujete více informací? Přihlaste se k odběru.
Produkt dne
Kapky s Propolisem BIO 30™ (bez alkoholu) 25 ml
Kapky s Propolisem BIO 30™ (bez alkoholu) 25 ml
562,00 Kč 504,00 Kč
ks
Sklep internetowy Shoper.pl